bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Tekne Marina Ses Yalıtımı

Tekno Marina Ses Yalıtımı : Yaz aylarında özellikle insanlar tatil yaparken tekne ve marina gezintisi yapmayı tercih ederler. Ancak tekneler ve marinalar motorların çalışmasından dolayı çok fazlasıyla sese boğulurlar. Bunun için tekne marina ses yalıtımı yapan bir yerden destek almak gerekiyor.

Tekne Marina Ses Yalıtımı

Tekne ses yalıtımı yapılırken elbette bu alana özel ses izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Yanmaz ses izolasyon süngerleri kullanılarak rahatsız edici gürültülerin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Aksa akustik olarak bu alanda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterileriniz tatilini gerçekleştirirken çıkan rahatsız edici seslerin etkisinde kalmadan istedikleri gibi bir tatil gerçekleştirsinler diye yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak destek almak olacaktır.

Tekne marina ses yalıtımı nasıl yapılır?

Ses yalıtımı malzemeleri, her alana göre değişebilir. Sabit mekanlarda kullanılan ses izolasyon malzemeleri ile tekne, yat ve gemi gibi hareket halinde olan araçlarda kullanılan malzemeler birbirinden farklıdır. Bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri kullanılarak teknelerde meydana gelen seslerin rahatsız ediciliğinin önüne geçilebilir. Tekne, gulet, yat, gemi ve marinalarda sesleri en az seviyeye indirmek amacı ile yaptığımız çalışmaları değerlendirerek aradığınız kaliteyi elde edebilirsiniz.