bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Ahşap Delikli Panel

AnasayfaAhşap Delikli Panel
Akustik Ahşap Delikli Panel : Ahşap panellerin çeşitlerinden bir tanesi de delikli modelidir. Şık tasarımı ve dekoratif görünümüyle mekanlarda muazzam bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yankı yansıtıcı bu paneller, mekanlarda yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Kapalı mekanlarda sesleri soğuran bu ürün akustik ses kalite artırımı sağlamaktadır.

Bursa Ahşap Delikli Ses Yalıtım Paneli

Akustik Ahşap Delikli Panel

Ahşap delikli duvar panelleri, en iyi ses emisyonunu sağlamaya yönelik yapılan çalışmalar doğrultusunda insanlara daha konforlu yaşam ve çalışma mekanları sunmak için tasarlanmış dekoratif ürünlerdir. Delik grubu panelleri tam delik ve kademeli delik olarak iki çeşittir. Tam delik paneller malzeme kalınlığı kadar delinir. Kademeli delik önden ve arkadan ayrı çaplarda delinerek, çift odacıklı akustik panel haline getirilir. Tüm panellerimizin arkasına Soundtex marka ithal akustik kumaş uygulanmaktadır.

Bursa Ahşap Delikli Ses Yalıtım Paneller

Kullanım Alanları :
Konferans, sinema, konser, tiyatro, toplantı salonu, otel, okul, tv ve radyo stüdyosu, spor salonu, ofis ve ticari binalar da dahil olmak üzere hemen hemen tüm yaşam alanları için uygundur.