bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Makine Odası Ses İzolasyonu

Makine Odası Ses İzolasyonu : Büyük işleri ve ya fabrikalarda makineler için ayrı kabinler oluşturulurken kesinlikle ses yalıtımı içinde bir çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Çünkü bu alanlarda oluşan sesler, fabrika ya da çalışma ortamlarında çalışanların motivasyon gücünü epey düşürmektedir.

Bursa makine odası ses yalıtımı

Makine Odası Ses İzolasyonu

Yüzde 80 -90 a kadar ses izolasyonu sağlayan bondex ses kesici süngerpan kullanılarak makine odasından kaynaklanan seslerin kesilmesi sağlanır. Böylelikle çalışma sırasında elamanlaın odaklanma sorunu çözülmüş olur. Tabi ki bunu yapıyorken kaliteli iş çözümlerine sahip bir firmadan hizmet almak çok önemlidir. İşini seven hedefleri büyük olan, disiplinli ve zamanında iş teslimi yapan Aksa Akustik ile işinizi en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

Bursa makine odası ses yalitimi

Makine odası ses yalıtımı nasıl olmalıdır?

Bariyerli akustik süngerler, ses izolasyonu konusunda en iyi ses yalıtım malzemeleridir. Ancak malzemeler kullanılmadan önce mekanin genişliği ölçülmelidir, bu şekilde hareket edildiğinde oluşan gürültü ve seslerin kesilmesi çok daha kolay bir hal alıcaktır. Odanın büyüklüğüne ve tipine göre bazı durumlarda malzemelere ek olarak ses yalıtım için farklı akustik panellerde kullanılabilir. Ses oranında yüz 80-9* civarı düşme, çalışmaların verimli olması adına yeterli olmaktadır.