bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Çağrı Merkezi Ses İzolasyonu

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı : Markaların ve ürün satışı yapan diğer tüm kuruluşların en önemli birimleri çağrı merkezi, call centerlardır. Çağrı merkezi odalarında müşteriyle iletişime geçildiği için buralarda ses yalıtımına esasen en kaliteli malzemelerin kullanılması gerekir. Zemin, duvar ve tavan ses yalıtımı hizmetlerinde en kaliteli uygulama ve malzeme hizmetini sunuyoruz.

Bura çağrı merkezi ses yalıtımı

Call center’larda sadece duvar, tavan ve zemin için ses izolasyonu uygulaması yapılmaz. Ayrıca seslerin birbirine karışmaması için de masa bölücü seperatör kullanılır. Masaların yanyana olmasına rağmen, masa seperatörü kullanıldığında sesler birbirine karışmaz ve müşterinin istekleri veya müşteriye söylenenler daha net anlaşılır. Tüm bunları yaparken çağrı mekezlerinizin dekorasyonunuda bozmanız gerekmiyor. İstediğiniz ölçülerde masalar arası bölücü paravan sipariş verebilirsiniz.

bursa ses izolsayonu

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Ses yalıtımında uzman ve uzun yıllardır deneyim sahibi olan Aksa Akustik, hizmet kalitesini en iyi seviyeye çıkartmak ve en kaliteli ürünleri müşterisine sunmak için çalışan bir firmadır. Çağrı merkezi ses izolasyonu işlerinde beklenilenden daha uygun fiyatlar bulabiliceğiniz firmamız, uygulama ve malzeme satışı konusunda beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunuyor. Ses kesici akustik paneller sayesinde ortamdaki ses daha net anlaşılıcak ve ses karşaması oluşmıycaktır.

bursa akustik yalıtım

Call Center Ses İzolasyonu

Aksa akustik hizmet kalitesini deneyimlemek ve ürün siparişi vermek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi akutik ses yalıtımı konusunda bir çok uygulama, projeye imza atmış bulunan firmamız aradığınızdan çok daha kaliteli bir hizmet, uygun fiyatlar ve en kolay ödeme seçenekleri ile hizmet alacaksınız.