bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Kazan Dairesi Ses İzolasyonu

AnasayfaKazan Dairesi Ses İzolasyonu

Kazan Dairesi Ses İzolasyonu : Kazan daireleri yüksek ses barındıran gürültülü mekanlardır. Bu yüzden sesi kesmek için alınabilecek önlem ses izolasyonu yaptırmak olacaktır.

Bursa kazan dairesi ses yalıtımı

Aksa Akustik olarak tüm ürünlerimiz İSO 9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir. Kazan Dairesi Ses Yalıtımı sağlamak için sizlere sunabileceğimiz bir çok alternatif ürünler mevcuttur. Bu ürünlerimizi uyguladığınız yerlerde %60 ve %100 ‘ e kadar ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Piramit Ses Yalıtım Süngeri , Ağır Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri , Rebounded Ses Yalıtım Süngeri , Firexpan Ses Yalıtım Süngeri , Echobone Ses Yalıtım Sünger , Bondex Ses Yalıtım Sünger ve Yumurta Ses Yalıtım Süngeri ürünlerini kazan dairesi mekanlarınızda uygulayabilirsiniz. Oluşan sesin binaya iletilmemesi için önlemler alınmalıdır (cihazların konacağı yerin seçilmesi, duvarlarda kalın ve dolu malzeme kullanılması, tavanın Akustik yapılması çift cidarlı sac kapı kullanılması vb.). Akustik önlemler alınmalıdır.

Bursa dairesi ses izolasyonu

Kazan Dairesi Ses İzolasyonu

Ses problemlerine karşı çözüm arayanlar, soluğu ses yalıtımı malzemelerinde alırlar.Kazan dairelerinden duyulan rahatsızlık, bina sakinlerini etmeme gibi amaçlar doğrultusunda yapılan bu işlem ile net şekilde sonuç elde etmek mümkündür. Aksa Akustik olarak çalışmalarımızı sürekli yenileyerek müşterilerimizin aradıkları huzuru en iyi şekilde yakalamaları için imkan sağlıyoruz. Bu anlamda tavan ses yalıtımı için kullandığımız malzemelerin kaliteli olmasına önem verdiğimiz gibi uygulamada da en iyi şekilde uygulamalarda bulunarak beklentilerin karşılanmasını sağlıyoruz.