bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli

AnasayfaAkustik PanelKumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli

Kumaş kaplı akustik duvar paneli akustik ses emici kumaş ile kaplanan içerisindeki cam yünü sayesinde ses düzenlemesi sağlayan akustik ses yalıtım panelidir. Ön yüzeyinde bulunan akustik kumaşın dayanıklılığı sayesinde kumaş kaplı akustik ses yalıtım panelide darbeye dayanıklı hale gelmektedir. Arka yüzeyinde yani duvara veya tavana uygulanacak kısmında ince tül bulunmaktadır. Kumaş kaplı akustik panelin renk çeşidinin fazla olması farklı birçok akustik mekanda kullanılmasını sağlamaktadır. Renk kataloğumuzdan renk çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli

Kumaş kaplı akustik paneller ses yalıtımını sağlamaktan ziyade mekan içi akustik ses düzenleme uygulamasında kullanılmak üzere üretilen ses yalıtım panelleridir. Yani konuşma sesi gibi düşük frekanslardaki sesler için kullanılır. Genellikle ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi call center ses yalıtımı, toplantı salonu ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı uygulamalarında tercih edilir. Bursa ses yalıtımı firması olarak kumaş kaplı panel üretim, satış ve uygulama hizmetinin en kalitelisini ve uygun fiyatlısını sunmaktayız.

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli Modelleri

Altıgen Daire Kumaş Kaplı Panel Kaplama

Kumaş kaplı akustik duvar paneli uygulamasını sağlamak için sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz. Duvar ve tavanda yapılan akustik ses yalıtım uygulamalarında ürünün düşmesini engellemek uzun süreli kullanım sağlamak için en kaliteli malzemedir. Sünger yapıştırıcısını malzemeye veya uygulanacak bölgeye çok yoğun olmayacak şekilde sürüp ardından malzemeyi dikkatli bir şekilde uygulamaktayız. Ses yalıtım malzemesini uygulama yaptıktan sonra sökülmesi durumunda bölgede bozulma yapacağı için işi bilen kişiler tarafından yapılması uygulamanın kalitesini sağlar.

3 Boyutlu Duvar Panelleri
Akustik kumaş ile kaplanan görünüş açısından diğer panellerden farklı üretilen özel tasarımlı panellerdir.

3 Boyutlu Duvar Panelleri

Kumaş Kaplı Panel

Orfe Velum Duvar Akustik Panel Kaplama
Velum Duvar Paneli ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve düşey kanallı kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Orfe duvar paneli uygulama detayında en büyük avantajı ürün demonte edildiğinde kolayca yerinden sökülebilir olmasıdır. ORFE akustik duvar panelleri duvar ve tavan yüzeylerine yapıştırıcı kullanmadan 2 farklı klips yöntemi ile uygulanmaktadır. Z klips veya Kanca aparatları ile uygulama yüzeyi ve malzeme arka yüzeyi ile klipslenerek montajı yapılabilmektedir.

Orfe Velum Akustik Kumaş Kaplı Panel Kaplama

Kumaş kaplı akustik duvar paneli fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 arayabilir ve bursa@aksaakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.