bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Mr Emar Odası Ses İzolasyonu

Mr Emar Odası Ses Yalıtımı : Hastanelerin en önemli kısımlarından biri de MR Emar odalarıdır. Bu bölümlerde gürültü fazla odluğu için hem hastalar hemde hastane personeli sesten olmsuz etilenmektedir. Bu nedenden dolayı MR odası ses yalıtımı konusuna özel bir hassasiyet gösterilmelidir.

Mr emar odası ses yalıtımı

MR Emar Odası Ses Yalıtımı

Sağlıklı bir hayatın başyapıtları hastanelerde, sık işlem gören Emar odaları, makinelerin çıkardığı gürültüler nedeniyle kalınması zor olan yerlerdir. Tabi çıkan bu rahatsız edici seslerden dolayı hastane personeli ve MR odalarına yakın bulunan hastalar da rahatsız olmaktadır. Emar odası ve ses yalıtımı yaptırırak bu sorununuzu kökten çözmek mümkün olmaktadır. Aksa Akustik hizmetlerimiz içinde yer alan MR odassı ses yalıtımı alanımızdan destek alarak rahatsız edici sesleri sonsuzada kadar engelleyebilirsiniz.

MR odası ses yalıtımı nasıl yapılır?

Mr emar odası ses izolasyonu

Ses izolasyonu malzemeleri, akustik süngerler, kumaş kaplı ve ahşap akustik paneller kullanılarak ses yalıtımın yapılan emar odaları, kullanılan bu malzemelerden dolayı içerde oluşan sesin dışarı çıkmasının önüne geçer. Tabi ki bu işlemler yapılırken öncelikle odanın büyüklüğü ve çıkan sesin yüksekliğide hesaplanarak işlem yapılmaktadır. Alanında uzman olan ve tecrübenün deneyimine sahip olan Aksa Akustik ile yapmış olucağınız çalışmalarda beklentinin ötesinde sonuçlar alırsınız. Emar odası ses yalıtımı yapılırken kullanmış olduğumuz çift taraflı köpük, arasına yerleştirilebilen epdm ağır ses bariyerinden dolayı oldukça iyi seviyeyede ses yalıtımı sağlamaktadır. Bu sayaede hem hastanede çalışan personel, hemde hastalar, rahatsız edici seslerden korunurlar.