bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Dekoratif Renkli Akustik Sünger

AnasayfaAkustik SüngerDekoratif Renkli Akustik Sünger

Dekoratif Renkli Akustik Sünger düşük dansiteye sahip frekanslarda etkili olan ses yalıtım malzemesidir. Bunlar kadife flok kaplı tekno touch sünger, vicoustic flexi A50 Panel sünger, bass küpü, basstrap, zigzag panel sünger, kesik piramit sünger ve special piramit süngerdir. Tekno touch başlı başına renkli olarak üretilen yüzeyine flok kaplama yapılan malzemedir. Diğer süngerlerde antrasit ve siyah renk mevcuttur. Farklı renkte istenirse yüzeyine kartelamıza bakarak özel istediğiniz rengi Bursa Ses Yalıtımı firması olarak süngere flok kaplama yaparak işleyebiliriz.

Akustik Ses Düzenleme Yalıtım Süngeri Uygulama Fiyatları

Dekoratif Renkli Akustik Sünger Uygulamaları
Dekoratif renkli akustik süngerler solid bazlı sünger yapıştırıcısı ile uygulanır. Yapıştırıcıyı duvara veya tavana sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra malzemenin yerini değiştirmek isterseniz malzeme zarar görecek ve uygulanan kısım kötü bir hal alacaktır. Yapıştırıcı zahmetli geliyorsa kendinden yapışkanlı akustik süngeri tercih edebilirsiniz. Onun uygulamasında arkasındaki yapışkan kağıdını kaldırmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında yine istediğiniz kısma uygulayabilirsiniz.
Dekoratif Renkli Akustik Sünger Fiyatları Uygulaması Bursa Ses Yalıtımı
Akustik sünger, stüdyo, ofis, müzik odası, bateri odası, havalimanı, çağrı merkezi, bankalar, okul, spor salonu vb akustik ortamlarda tasarım oluşturmak ve bununla birlikte ortamda oluşan yankıyı absorbe etmek için idealdir. Tavan ve duvar akustik ses yalıtımı uygulaması yapılması istenilen her alanda kullanılır. Gürültülü mekanlarda ses izolasyonu uygulaması yaptıktan sonra yüzeyine bu süngerlerden uygulanabilir. Bursa ses yalıtımı firması olarak özel projelendirme yapmaktayız.
Akustik Sünger Uygulanışı Fiyatları Bursa Ses Yalıtımı

Dekoratif Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 ü arayabilir ve bursa@aksakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.
Renkli Akustik Ses Yalıtım Süngeri Uygulama Fiyatı