bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı : Yüksek gürültünün bulunduğu jeneratör bölmeleri, bazen yaşam alanlarımızın orta yerinde bulunabilmektedir. Evlerimizin altında, işyerlerimize yakın çevrelerde veya ofislerin bulunduğu yerlerde bulunabilirler. Bu denli yüksek seslerin olduğu kısımlarda ses yalıtımı izolasyonu yaptırmadan çalışmak veya yaşamak mümkün gözükmüyor.

jeneratör odası ses yalıtımı

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Jeneratör odaları ses yalıtımı, çalışma yaşantımızın ve yaşamamızın daha kaliteli hale gelmesi için yapılması gereken en önemli çalışamalardan biridir. En nihayetinde kalabalık ortamlarda bile çalışma şartları çok zorlaşırken, jeneratör veya chiller makinelerinin yer aldığı bir yere yakın çalışmak imkansız hale gelir. Bunun için uygun akustik paneller kullanılarak ses yalıtımı yapılabilir, rahatsız edici seslerin önüne geçilerek daha stabil çalışma zemini hazırlanabilir.

jeneratör odası ses izolasyonu

Jeneratör odası ses yalıtımı nasıl yapılır?

Aksa akustik ses yalıtımı firması olarak tüm iş ve projelerimizde olduğu gibi jeneratör odası ses izolasyonu işlerinde de öncelik olarak odanın gerekli analizlerinin ve incelemelerinin yapılması ile iş koyuluruz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra işe en uygun malzeme seçilir. İhtiyaç duyulan duvar panelleri, akustik kumaşlar, akustik süngerler, baffle, halı, tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı malzemeleri hazırlandıktan sonra ise uygulamaya geçmekteyiz. İşlerimizin bitiminde ise jeneratör veya diğer makinelerin sesleri kesilmiş oluyor ve çalışmalar daha verimli şekilde devam ediyor.