bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

AnasayfaAsansör Dairesi Ses İzolasyonu
Asansör Dairesi Ses İzolasyonu : Asansör dairelerinde yapılan ses izolasyon uygulamaları ile bir takım yüksek sesleri ortadan kaldırabilir ve gürültülü alanlardan içeriye giren seslerin azalmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar, tavan ve zemin olarak üç farklı şekilde uygulanabilmektedir. Gürültü kirliliğinin her geçen gün arttığı çağımızda, özellikle konut olarak kullanılan dairelerin yer aldığı apartmanlarda asansör ses izolasyonu yaptırmak neredeyse zaruri bir ihtiyaç hâline gelmiştir. Sadece asansör ses izolasyonunun yapılması, gürültü kirliliğinin büyük oranda önüne geçse de yeterli değildir. Bunun dışında asansörlerin bulunduğu ortamlarda da ses yalıtımı yapılmalı ve gürültü kirliliği her açıdan önlenmeye çalışılmalıdır. Ayrıca asansör boşluklarında oluşan seslerin dışarı yansıma oranı tamamen ses izolasyonunda kullanılan malzemelerin kalınlığına ve yoğunluğuna bağlıdır. İzolasyon işleminde kullanılan malzemeler ne kadar kalın ve yoğunsa, ses geçişi de o kadar zorlaşacak ve azalacaktır.

Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

İşte tüm bu oluşabilecek şikayetlerinize önceden önlem almak adına asansör kuyusu ses izolasyonu hizmetleri firmamızca verilmektedir. Uzman ekibi ve deneyimlerimizle ses yalıtım sorunlarınızın bir numaralı çözüm adresiyiz. Asansör ses yalıtımı için kaliteli, akustik ürünler kullanılarak işinde profesyonel ekiplerimizin işçilikleri ile sizlere güvenle teslim edilmektedir.