bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Heraklite Ahşap Yünü Panel

AnasayfaHeraklite Ahşap Yünü Panel
Heraklite ahşap yünü  panel :  sadece ses yalıtımı sağlamaz, ısı yalıtımında çok iyi bir yalıtım malzemesidir. Nemden küften etkilenmez ve yanmaz özelliği vardır.

Heraklit çimento esaslı ahşap yünü akustik panel ; İthal her akustik magnezit bağlayıcılı ahşap yünü paneller Heraklite levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir. Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.

Bursa heraklit ahşap panel

Herakit Ahşap Yünü Panel

Heraklit levhaları kat aralarında ses ve ısı izolasyonu için kullanılırken yükseklik ve alandan kaybı önler, büyük tasarruf sağlar. Yangına karşı olan mukavemeti ve dayanıklılığı ile bugünkü inşaatlarda en ileri sırayı almıştır. (Yanmazlık DIN B1) Ayrıca yüksek rutubet ve neme dayanıklıdır.

Heraklit ahşap ses yalıtım paneliRende talaşı ile çimentonun özel yöntemler ile birleştirilerek levha haline getirilmesiyle heraklit levha oluşturulmaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Yüksek ses yalıtım yeteneğine sahiptir. Gürültülerin geçiş kaybına uğramasını ve ses geçişlerinin minimuma indirgenmesini sağlar. Rutubet ve nemden etkilenmez. Küf tutmaz. Ses yalıtımında üstün performans sağlayan heraklit levha, ısı yalıtımınada katkı sağlamaktadır.

İnşaat sektörü, okul, hastane, otel, turistik tesisler, sinema salonu, televizyon stüdyoları, endüstri binaları, modern çiftlikler vb. mekanlarda kullanılır.