bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri duvar, tavan ve zemin ses izolasyon ve akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan malzemelerdir. Akustik sünger, yanmaz akustik sünger, basotect melamin sünger, akustik panel, kauçuk ve mantar esaslı zemin levhaları, ses yalıtım süngerleri (süngerpan, bariyerli yanmaz sünger, bariyerli basotect sünger, bariyerli süngerpan) eva ses yalıtım ve alçıpan bandı, ağır ses kesici bariyer, çimento esaslı heraklit levha, akustik ahşap pan, ses kayıt odası vokal kabini, izolasyon kabini, akustik kapı, titreşim engelleyici akustik karo halı bu malzemelerdendir.

Ağır Epdm Bariyer Yanmaz Akustik Düz Sünger Bursa Ses Yalıtımı Uygulaması

Ses Kesici Bondex Süngerpan
Zemin Kauçuk Levha
Mantarlı Kauçuk Levha
Zemin Mantar Şilte
Ses Kesici Bondex Süngerpan Fiyatı Bursa Ses Yalıtımı
Titreşim Engelleyici Zemin Kauçuk Levha
Titreşim Engelleyici Mantarlı Kauçuk Levha Şilte Fiyatı Zemin Ses Yalıtım Malzemesi
Titreşim Engelleyici Mantar Levha Şilte Fiyatı Zemin Ses Yalıtım Malzemesi
Ses geçişlerini engellemek amacıyla tavan, duvar ve zeminde yapılan ses yalıtım izolasyon uygulamalarında kullanılır.
Kauçuk levha parke ve şap altında kullanılarak alt kata ulaşan titreşimli sesleri engelleyen 5mm kalınlığında rulo halinde bulunan malzemedir.
Mantarlı kauçuk levha parke altında ev veya iş yerlerinde kullanılabilen titreşim kesici yumurta modelide olan malzemesidir.
Zemin mantar şilte granül mantardan işlenerek elde edilir. İstenilen kalınlıklarda üretilir. Parke ve şap altında kullanılanılır.
Epdm Ses Kesici Bariyer
Bariyerli Bondex Süngerpan
Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger
Bariyerli Basotect Sünger
Ağır Ses Kesici Bariyer Epdm Ses Bariyeri Fiyatı Bursa Ses Yalıtımı
Ses Kesici Bariyerli Bondex Süngerpan Fiyatı Bursa Ses Yalıtımı
Ses Kesici Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger Fiyatı Bursa Ses Yalıtımı
Ses Kesici Bariyerli Yanmaz Akustik Basotect Melamin Sünger Fiyatı
Epdm ses kesici bariyer yoğunluğu yüksek olup ses izolasyon çalışmalarında tercih edilen bazı yanmaz akustik ve ses yalıtım süngeri ile birlikte kullanılarak akustik ortamlarda da izolasyon etkisinden faydalanılabilinir.
Süngerpan tek bir malzeme olarak kullanıldığında ses kesim seviyesi yeterli gelmiyorsa iki süngerpan arasına bariyer lamine edilir ve bu sayede izolasyon kalitesi artar. Yüzeyinde Akustik sünger lamine edilerek kullanılabilir.
Akustik süngerler yanmaz olduğu için ısıya dayanım gerektirecek gürültülü mekanlarda kullanılması için ses kesim değerinin arttırılması gerekir. Düz ve farklı yüzey formunda akustik sünger arasına ses kesici bariyer yapıştırılarak akustik ses izolasyonu sağlanır.
Bariyerli basotect sünger melamin ham maddesinin vermiş olduğu antibakteriyellik özelliği ve açık renk seçeneklerinden dolayı kullanıldığı ortamı ferah hale getirir. Bariyer ile desteklenerek ses yutum ve kesim değeri artar.
Kauçuk Tabanlı Akustik Halı
Taşyünü Yalıtım Levhası
Ses Yalıtım Bandı
Sünger – Malzeme Yapıştırıcısı
Titreşim Engelleyici Kauçuk Tabanlı Akustik Halı Fiyatı Zemin Ses Yalıtım Malzemesi
Ses Yalıtımı Sağlayan Taşyünü Levha Malzeme Fiyatı
Rulo Ses Yalıtım İzolasyon Bandı Fiyatı
Akustik Sünger Malzeme Yapıştırıcısı Fiyatı
Ofislerde veya evinizde parke yerine halı tercih ederek izolasyon sağlamak alt kata giden titreşimli sesleri engellemek istiyorsanız dekoratif ses yalıtım halısını yapıştırıcı ile zemine uygulayabilirsiniz.
Taşyünü levhalar, asma tavan panelleri veya duvar ve tavan ses izolasyon uygulamalarında kullanılarak yalıtım sağlar. Kaplama malzemeleri ile şilte, levha, boru ve dökme şeklinde üretilebilmektedir.
Alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımında galvanizli çelik sac profillerinin altına yapıştırılır ses yalıtım bandı, ses köprülerini ortadan kaldırarak duvarların ses yalıtım performansını artırır.
Akustik ses yalıtım ve izolasyon malzemelerinin uygulanmasını sağlayan malzemedir. Sünger yapıştırıcısı rulo fırça yardımı ile sürülür. Uzun süreli kullanım sağlar ve malzemeye zarar vermez.
Stüdyo Ses Kayıt Odası Kabini
Toplantı Odası Modülü – Kabini
Akustik Telefon Görüşme Kabini
Açık Ofis Çalışma Masası Kabini
Stüdyo Ses Kayıt Odası Vokal Akustik Kabin Fiyatları Bursa Ses Yalıtımı
Akustik Toplantı Odası Modülü ve Kabini Modelleri Fiyatları
Akustik Telefon Görüşme Kabini Modelleri Fiyatları
Akustik Açık Ofis Çalışma Masası Kabini Modelleri Fiyatları
Vokal kabini olarak kullanılan bu malzeme içerisinde yankıyı engellemeye ve ses geçişlerini önlemeye yardımcı ses yalıtım ve izolasyon malzemeleri kullanılan, istenilen ebatlarda üretilebilen okuma veya enstrüman odası olarak da kullanılan kabin modelidir.
Açık ofislerde kalabalıktan kurtularak iş bilgilerinin rahatça görüşülebileceği dekoratif kabin çeşididir. İsteğe uygun özel proje bazlı çizimler yapılarak sizin zevkinize göre bir toplantı odası kabini tasarlayıp ardından akustik kumaş kaplı paneller kullanılarak oluşturulan kabin modelidir.
Açık ofis için en büyük sorun kalabalıktan dolayı ortam içerisinde yankı oluşması. Yankıdan kurtularak rahat bir şekilde telefon görüşmelerinizi yapmak istiyorsanız bu kabinler tam size göre. Farklı renk ve modelde üretilebildiği için ofisinize uygun tasarımlar sağlanır.
Ofislerde çalışma masalarını bölmek amacıyla dekoratif açık ofis çalışma masaları kullanılabilir. İstenilen ebatlarda isteğe en uygun modellerde farklı birçok renk seçenekleri
ile ofisinize başka bir hava katan kabin modelidir. Fiyatları için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
Duvar ve Askı Takozu
Ses Geçirmez Akustik Kapı
Akustik Kumaş Kaplama
Soundtex Akustik Keçe
Vibrasyon Askı ve Duvar Takozu Fiyatları
Ses Geçirmez Akustik Kapı Fiyatları
Akustik Ses Emici Kumaş Fiyatları
Akustik Soundtex Keçe Fiyatları
Duvar ve tavanda yapılan uygulamalarda binalarda oluşan titreşimli seslerin katlar arası geçişlerinde engellenmesi amacıyla vibrasyon takozu kullanılır.
Akustik kapı stüdyo, müzik odası, ses kayıt odası, hastane odası vb ortamlarda kullanılır. İçerisinde bulunan malzemeler sayesinde ses geçişlerini engeller.
Akustik kumaş, panel kaplama yapmak ve mimari tasarımlar elde etmek için görselliği üst düzeyde tutmak amaçlı panelleri akustik hale getiren malzemedir.
Soundtex keçe kumaş asma tavan panellerinin ve ahşap akustik panellerin arka yüzeylerinde kullanılarak ses yankı emilimi sağlayan akustik malzemedir.

Ses Yalıtım Malzemeleri Uygulama Firması

Ses Yalıtım Malzemeleri Nasıl Uygulanır ?

Duvarda ses yalıtım paneli ve ses yalıtım süngerlerini kullanarak ses geçişleri önleyebilir ve mekan içerisinde akustik ses düzenlemesi sağlanmış olursunuz. Genel olarak duvarda ses geçişlerini önlemek amacıyla bariyerli ses yalıtım süngerleri kullanılır. Duvara süngerpan uygulanır üzerine hava boşluğu olacak şekilde karkas koyulur ve tekrar alçıpan kapatılabilir. Bunun gibi birçok ses yalıtım malzemeleri ile tekrar detaylandırılabilir. Böylece %90a varan oranla ses izolasyonu sağlanır. Bursa ses yalıtımı firması olarak bu gibi konularda teknik çalışmalar yaparak istenilen sonucu sizlere vermek için kaliteli ve uygun fiyatlı ses yalıtım malzemeleri kullanarak hizmet vermekteyiz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemesi Uygulaması - Bursa Ses Yalıtımı

Bursa ses yalıtımı malzemeleri uygulaması malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Tavanda panel veya sünger kullanmak istiyorsanız askı aparatı veya yapıştırma işlemi, duvar ve zeminde yine sünger ve malzeme yapıştırıcısı olan aks solid bazlı yapıştırıcıyı kullanabilir veya ortam ve masa bölücü panelleri mantolama işlemi ile uygulayabilirsiniz.

Duvar Tavan Zemin Bursa Ses Yalıtımı

Bursa ses yalıtımı malzemeleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 ü arayabilir ve bursa@aksaakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.