bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı : Gürültü problemleri sinema salonlarının büyük sorunlarındandır. Bu nedenden dolayı sinema salonu ses yalıtım uygulaması yaptırabilir oluşan gürültüyü önlersiniz.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinemalar, artık eskisinden çok daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Daha önceleri sinemalar için ayrı binalar yapılırken günümüzde büyük alışveriş merkezlerinde de görülmektedir. Hal böyle olunca ses yalıtımı noktasında oldukça hassas davranmak gerekiyor. Sinema ses yalıtımı ile hem sinema içindeki seslerin dışarıya çıkması hem de dışarıdaki seslerin içeri girmesi engellenebilmektedir.
Çözümler noktasında alanında deneyimli ve çalışmalarımızla müşterilerimizi memnun etmeyi başardığımız Aksa Akustik olarak en iyi çözümleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. Sinema ses yalıtımı için kullandığımız sese yön veren cam yünü, taş yünü, strafor, üçgen piramit sünger, diffüzör, bas kapanı ve özel akustik ürünler sayesinde sinema ses yalıtımı konusunda en iyi çözümleri sunuyoruz.

Sinema Salonu Ses İzolasyonu

Sinema ses yalıtımı nasıl yapılır?

Sinema salonunun büyüklüğü göz önünde tutularak işlem yapılır. Tüm bunlar için önceden ekibimiz gerekli incelemeleri yapar ve akabinde en uygun ses izolasyonu malzemeleri ile işleme geçer. Dekorasyonu bozmamak ve salonun şık görülmesini sağlamak açısından kullandığımız akustik kumaş kaplı ses yalıtım panelleri, akustik ses yalıtım süngerleri ve ses kesici süngerler sayesinde hem salon dekoratifi hem de ses yalıtımı başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir. Deneyimli kadromuz ile müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaya devam eden firmamızı aramadan karar vermeyin.