bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Special Piramit Sünger

Special piramit sünger ; yüksek ses yutum değerlerine sahip yüzeyi special formda olan ortamdaki eko, yankı, çınlama gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım süngeridir. Special piramit süngerler 50×50 boyutlarında üretilmekte ve dekoratif görüntüsüyle birlikte ses yalıtımı sağlamaktadır. Special piramit süngerler yanmaz özellikli olmasıyla beraber alevli kazaların oluşmasını önleyerek güvenli bir ortam oluşturmaktadır.


İstenilen boyut ve kalınlıklarda üretilebilen special piramit süngerler oldukça geniş kullanım alanına sahip olmakla beraber müzik odası, stüdyo odası, ses kayıt odası gibi birçok alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.Diğer süngerlerle aynı ses yutum verilerine sahip olan special piramit süngerler küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen yapıya sahiptir. Special piramit süngerler ortamdaki ses emisyonlarını sağlamak, ses akustiğini sağlamak için üretilen bir ses yalıtım süngeridir.


Akustik ses yalıtımı açısından diğer akustik yanmaz süngerler ile aynı özellikteki spesiyal piramit sünger yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen akustik sünger farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedirler.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip süngerler farklı desenlerde mevcuttur.

Akustik special piramit sünger fiyatları ve detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.