bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Basotect Melamin Labirent Sünger

Basotect Melamin Labirent Sünger ;  antibakteriyel özelikte abirent basotect sünger ses yalıtımı sağlayan ve akustik süngerler sınıfına giren bir malzemedir. Yüzeyi labirent halinde şekillerden oluşmakta Diğer basotect süngerler gibi melamin köpükten elde edilir. Renk seçenekleri beyaz, koyu gri ve açık gridir. Seslerin yankı gibi ses sorunlarından etkilenmeden kaliteli bir şekilde duyulmasını sağlar. Ortamlar arası ses geçişlerini keser. Bakteri üretmediği için okul ve hastane gibi hassas mekanlarda sık tercih edilmektedir.

Herhangi bir kimyasal madde katkısı yapılmadan üretilmektedir. Yanmaz süngerler sınıfına girer. Diğer akustik süngerler gibi yapıştırılarak uygulanır. Akustik çözümleme, yankı yalıtımı ve ses izolasyon uygulamalarında kullanılır. Seslerin geçiş kaybını minimuma indirebilmek için bariyerli modeli tercih edilmelidir. Bariyerli basotect labirent sünger doğru uygulama ile istenilen oranda ses yalıtımı saglamakta.

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect melamin labirent sünger fiyatlari ve detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.