bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan

Anasayfases yalıtım süngeriBariyerli Ses Kesici Süngerpan

Bariyerli ses kesici süngerpan ses izolasyonu yapılması istenilen mekanlarda gelen güçlü gürültülere karşı sağlam bir ses izolasyonu sağlamak amacıyla bir araya getirilen ses yalıtım malzemesidir. Bariyerli Süngerpan yoğunluğu yüksek ses kesici iki süngerpanın arasına ağır kurşun bariyer (epdm,pvc) uygulanarak işleme koyulmasıdır.

Epdm Ağır Ses Bariyeri Lamineli Süngerpan
Ağır ses bariyeri bondex süngerpan veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %80 %90 ses yalıtımı sağlar. Bariyerli Bondeks süngerlerin kullanım alanları çok geniştir. Ses izolasyonu, akustik izolasyon ve ses yalıtımı, inşaat hacim akustiği yapılmak istenen hemen hemen tüm mekanlarda kullanılmaktadır.

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan Fiyatı

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan Nasıl Uygulanır ?

Bariyerli süngerpan ağır malzeme olduğu için onu uzun süre kullanıma hazır hale getirecek izolasyon yapıştırıcısı ile uygulanır. Duvara yapıştırıcı sürüldükten sonra malzeme yapıştırılır.
Bariyerli Süngerpan İzolasyon Uygulama Fiyatı
Bariyerli ses kesici süngerpan fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 ü arayabilir ve bursa@aksakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.