bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Akustik Ses Geçirmez Kabin

AnasayfaAkustik Ses Geçirmez Kabin
Akustik Ses Geçirmez Kabin : Akustik kabinler içerisinde yapılan ses yalıtım sayesinde dışardaki sesi içeriye geçirmez, içerdeki sesi de dışarıya çıkarmaz. Akustik kabinler ses geçirmez kabinler olarakta bilinir. Ses geçirmez kabinlerin içi akustik ses yalıtım süngerleriyle kaplanır.
Bursa Akustik Kabin

Akustik Ses Geçirmez Kabin

Akustik kabinler genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır. Müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması için hazırlanmış portatif akustik odalardır. İç kısmı akustik yanmaz süngerler ve paneller kullanılarak kabin içeresindeki ses yalıtımı sağlanmış olur.

Akustik Ses Geçirmeyen Kabin

Akustik kabinler, dışarıdan ve içeride oluşabilecek sesleri keserek ses yalıtımını sağlamış olur. Aynı zamanda içerisin de tamamen yanmaz özellikli malzemeler kullanılmıştır. İstenilen ölçülerde kabin üretilmektedir. Kabin yapımında kullanılan malzemelerin bakımı kolay, kokusuz ve anti-statik, yanmayı geciktiren veya yanmayan ve gözleri, cildi veya solunum yollarını tahriş etmeyecek malzemelerden oluşmaktadır.