bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Basotect Melamin Sünger

AnasayfaAkustik SüngerBasotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger akustik ses düzenleme ve yalıtım süngerlerinden biridir.  Yankıyı önlerken mekanda dekoratif bir görüntü elde edebilmek açısından piramit, yumurta, special, labirent, düz, baffle yüzer tavan ve silindir modellerini de üretmekteyiz. Renk seçeneği olarak beyaz ve gri tonlarında bulunmaktadır. Beyaz ve gri sünger çeşitleri sayesinde farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Yapılmasını istediğiniz ses yalıtım uygulamasında bu ses yalıtım süngerini kullanabilmek için birçok nedeniniz var. Peki ne bu nedenler ?

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Basotect melamin süngerler antibakteriyel olduğu için sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Yanmazlık özelliğine sahiptir ve bu özellik kimyasal maddelerle karışımıyla elde edilmiş bir özellik değildir. Melamin ham maddesi ısıya ve yangına dayanıklı bir maddedir. Düşük yoğunluğuna rağmen daha yüksek yoğunluktaki ses yalıtım süngerlerinin sağladığı ses yalıtım değerine sahiptir. Basotect sünger akustik mekanlarda tavan ve duvarda kullanılarak akustik ses yalıtımı sağlar. 2-3-5 cm kalınlığında bulunur.

Akustik Tavan Sarkıt Basotect Tavan Paneli

Hafif bir malzeme olduğu için uygulaması gayet kolay yapılır. Uygulamasını yapabilmek için sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı beyaz gri akustik basotect melamin süngerlerden temin edebilirsiniz. Yapıştırıcı ile uygulama yapmak için yapmanız gereken sünger yapıştırıcısını malzemenin uygulanacağı bölgeye sürüp ardından malzemeyi yapıştırmak. Kendinden yapışkanlı melamin süngerde yapışkanın kağıdını kaldırıp bölgeye uygulamak. Silindir, baffle ve yüzer tavan panel modelinde askı aparatları kullanmaktayız.

Yanmaz Akustik Basotect Melamin Sünger Ses Yalıtımı

Basotect Melamin Sünger Fiyatı

Hakkında daha detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 ü arayabilir ve bursa@aksakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger