bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Ses Kesici Süngerpan

Anasayfases yalıtım süngeriSes Kesici Süngerpan

Ses Kesici Süngerpan yüksek ses frekansının izole edilebilmesi için zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilir. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve ses kesici bir malzemedir. Süngerpan ufak sünger parçacıklarının birleştirilmesiyle oluşur. Yoğun ve sıkıca birleştirilir. Ses izolasyon uygulamaları için özel üretilir ve bu sünger yüksek performans sağlamaktadır. Standart olarak üretimi 10 mm – 50 mm kalınlıklarında ve 100 dns – 150 dns yoğunluklarından yapılmaktadır. Üst düzey ses kesim performansına sahiptir.
Ses Kesici Süngerpan Fiyatları

Süngerpan nerelerde kullanılır ?

Üst kata giden sesleri engellemek, yan komşu daireden gelen sesleri engellemek ve üst kattan gelen sesleri engellemek istediğiniz her alanda kullanılabilir. Asansör dairesi, müzik odası, tekne motor kabini, hastane EMAR odası, bateri odası, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi, stüdyo, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, kazan dairesi, hidrofor odası, müzik odası gibi ve benzeri mekanlarda ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Nasıl Uygulanır ?

Sünger yapıştırıcısını uygulamak istediğiniz kısma sürüp ardından malzemeyi yapıştırabilirsiniz. Rulo fırçası kullanabilirsiniz. İnce kalınlıkta olan süngerlerde kendinden yapışkanlı modelini kullanabilirsiniz. Yoğun ve kalın olan süngerlerde kendinden yapışkanlı modelleri çok etkili olmayabilir kesin çözüm olarak sünger yapıştırıcısını önermekteyiz.

Ses Kesici Süngerpan Uygulama Fiyatları

Ses Kesici Süngerpan Fiyatı

Süngerpan fiyatları kalınlık ve yoğunluğa göre farklıdır. Ses Kesici süngerpan hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 ü arayabilir ve bursa@aksakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.
Üst Kattan Gelen Sesler Nasıl Engellenir