bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı : Geçmişten bugüne kültürel anlamda hayatımızda önemli bir yere sahip olan tiyatrolar, her yaştan insanın katılım gösterdiği etkinliklerdir. Tiyatro salonları, özenle hazırlanan ve ses yalıtımı noktasında en iyi şekilde izolasyonu yapılan yerler olmak zorundadır. Tiyatro salonu yankı ve ses yalıtımı konusunda uzman ekibimizden destek alarak en iyi şekilde verim elde edebilirsiniz.

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı Önemli alanlar olarak ön plana çıkan tiyatro salonlarında ses yalıtımı yapılırken kullanılacak malzemelere son derece dikkat edilmesi gerekmektedir. Dekorasyonundan herhangi bir şekilde ödün vermeden yapılması gereken bu işlemler için Aksa akustik olarak akustik kumaş panel veya akustik süngerler kullanmaktayız. Hem dekoratif açıdan hem de ses yalıtımı açısından bu malzemeler en iyileridir.

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı

Tiyatro salonu ses yalıtımı

Oyuncular ve izleyiciler olarak iki grubun yer aldığı tiyatro salonunda, seslerin birbirine karışmaması çok önemlidir. Oyuncuların dışarıdaki seslere kulak kabartmamaları gerekiyor ki sergileyecekleri oyuna adapte olabilsinler, aynı şekilde izleyicilerin de oyuncuların seslerini net şekilde almaları gerekiyor. Bunun için tiyatro salonu yankı ve ses yalıtımı konusunda dikkatli davranmak ve malzemeleri yerinde kullanmak gerekiyor. Duvar, zemin ve tavan ses yalıtımı yapılırken kullanılacak malzemelerin şıklık adına da en iyisi olması gerekiyor. Bu konuda hizmet verirken epdm bariyerli ses yalıtım süngerleri, akustik melamin süngerler kauçuk tabanlı akustik halı ve kadife kumaşlı tekno touch süngerler kullanmaktayız.