bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Konferans Salonu Ses İzolasyonu

Konferans salonu ses yalıtımı ; ses yalıtımı ve akustiği hakkında en önemli noktalardan biridir. Zira bu salonlarda seslerin daha iyi duyulması gerekmekle birlikte çevreye rahatsızlık verilmemesi için ses yalıtımı uygulaması yapılmalıdır. Konferans salonları için akustik düzenleme ve ses yalıtımı hakkında uzman olan akustik firmamız, bu alanda da siz değerli müşterilerimize yardımcı olucaktır.

Bursa konferans salonu ses yalıtımı

Ses yalıtımı, kanunen mutlaka yapılması gerekn bir işlemdir, bu işlem sayesinde hem çevrenizde yaşanların oluşucak gürültüden etkilenmemeleri hemde içeride yapılan konuşmaların daha net anlaşılması sağlanmaktadır. Aksa Akustik olarak bu alanlarda yaptığımız projelendirme çalışması ile ses düzeyi en iyi seviyelere çıkmaktadır, ve ses yalıtımı konusunda beklentilerinizi karşılamaktadır.

Bursa konferans salonu akustik projelendirme

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonları, semine, söyleşi benzeri gibi amaçlar için kullanılırlar. Yerin büyüklüğü ve küçüklüğüne oranla burada yapılan konuşma dinyeci açısından net ve anlaşılır olmalıdır. Her ne kadar sahnede olan bir mikrofo yarıdı ile konuşulsada seslerin net ve kaliteli duyulması için ses akustiğine ihtiyaç vardır. Aksa Akustik olarak konferans salonu projelendirme aşamasında ; öncelik olarak salonun büyüklüğü göz önünde bulundurulur bundan dolayı akustik sünger seçeneklerinden uygun olanı seçip uyguluyoruz. Piramit sünger, labirent sünger, yumurta sünger ve ya basotect sünger seçeneklerinden birini seçerek uygulama aşamasına geçeriz.

Bursa konferans salonu ses izolasyonu

Ses yalıtımında mükemmel sonuç

Deneyimli uzman kadromuz ile konferans salonu projelendirme hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Alanında başarılı ve deneyim sahibi firmamız ile istediğiniz gibi sonuçları elde edebilir, rahatsız edici gürültülerden çok kısa sürede kurtulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.