bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit sünger, açık gözenekleri olan, poliüretandan üretilen, akustik yetenek kazandırılmış bir ses yalıtım sünger çeşitidir. Dekoratif amaçlı üretilmiş akustik ürünler grubundadır. Diğer akustik süngerler gibi kesik piramit süngerler de uygulandığı ortamdaki akustiği düzenlemek için kullanılmaktadır.Akustik Kesik Piramit Süngerler küflenme, koku ve nemden etkilenmez şekilde üretilmektedir. Kullanımı kolay ve esnek olan bu süngerler uygulandığı ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerine karşı çözüm sağlamaktadır.Akustik Kesik Piramit süngerler yüksek ses yutumu sayesinde ses yalıtımı gerek her türlü ortamda kullanılabilmektedir. Solid bazlı aks rapid yapıştırıcı yardımı ile uygulanabilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Süngerler sadece akustik düzenleme değil uygulandığı ortamda dekoratif yapısı sayesinde estetik bir görünüm sağlamaktadır. Kesik piramit süngerler genel olarak stüdyo, müzik odası, sinema odası, disko, bar, reji odası, kayıt odası ve atış poligonu gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Akustik Kesik Piramit Süngerler küflenme, koku ve nemden etkilenmez şekilde üretilmektedir. Kullanımı kolay ve esnek olan bu süngerler uygulandığı ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerine karşı çözüm sağlamaktadır.

Kesik piramit sünger fiyatları ve detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.