bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Akustik Sünger

Akustik Sünger yankılı ses problemlerinin olduğu toplumsal mekanlarda mekan hacim akustiği sağlamak için kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Akustik sünger çeşitleri yanmaz ve yanıcı poliüretan ve melamin ham maddesinden üretilen basotect süngerlerdir. Bu malzemelerin yüzey formları, kalınlığı ve ses yutum değerlerine göre kullanım alanları değişmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı Fiyatları Bursa

Akustik sünger düşük frekanslarda etkili olabilen yani mekan içerisinde müzik aleti çalınıyorsa veya konuşma sesleri yankı yapıyorsa bu gibi ses problemlerini engellemek adına idealdir. Yanmaz sünger dediğimiz malzemeleri ağır epdm bariyer lamine edilmiş hali ile kullanırsanız mekanik gürültülü ortamlarda kullanarak hem ses izolasyonu hemde akustik tasarım elde edersiniz.

Basotect Melamin Düz Sünger
Basotect Melamin Labirent Sünger
Basotect Melamin Piramit Sünger
Basotect Melamin Yumurta Sünger
Basotect Melamin Special Sünger
Yanmaz Akustik Antibakteriyel Basotect Melamin Düz Sünger Fiyatları
Yanmaz Akustik Antibakteriyel Basotect Melamin Labirent Sünger Fiyatları
Yanmaz Akustik Antibakteriyel Basotect Melamin Piramit Sünger Fiyatları
Yanmaz Akustik Antibakteriyel Basotect Melamin Yumurta Sünger Fiyatları
Yanmaz Akustik Antibakteriyel Basotect Melamin Special Sünger Fiyatları
Yüzeyi düz yanmaz basotect melamin akustik sünger düşük yoğunluğuna rağmen etkili ses yalıtım performansı gösterir.
Antibakteriyel labirent basotect sünger akustik yankı yalıtımı sağlayan yanmaz dekoratif duvar ve tavan süngeridir.
Beyaz ve açık koyu gri renk seçenekleri olan basotect melamin süngeri piramit yüzey formu ile de kullanabilirsiniz.
Yumurta formlu basotect sünger melamin köpükten üretilen akustik ses yalıtım uygulamalarında kullanılan süngerdir.
Special basotect sünger 50cmx125cm üretilen ofis, toplantı odası gibi akustik ortamlarda kullanılan beyaz ve gri renkte süngerdir.
Yanmaz Akustik Düz Sünger
Yanmaz Akustik Labirent Sünger
Yanmaz Akustik Piramit Sünger
Yanmaz Akustik Yumurta Sünger
Yanmaz Akustik Special Sünger
Nfaf Yanmaz Akustik Düz Sünger Fiyatları
Nfaf Yanmaz Akustik Labirent Viyol Sünger Fiyatları
Nfaf Yanmaz Akustik Piramit Sünger Fiyatları
Nfaf Yanmaz Akustik Yumurta Sünger Fiyatları
Nfaf Yanmaz Akustik Special Sünger Fiyatları

Akustik düz süngerler uygulandığı mekanın akustiğini ve ses problemlerini çözmek için tavan ve duvarlarda tercih edilen akustik süngerlerdir.
Nfaf Yanmaz Akustik Labirent Sünger modeli izolasyon uygulamalarında kullanıma daha uygundur. Bariyerle lamine edilmiş hali ile daha iyi performans sağlar.
Nfaf Yanmaz Akustik Piramit Sünger oldukça şık ve mekana hoş bir hava katmaktadır. Stüdyo, müzik odası gibi akustik ortamlarda yankı engeller.
Nfaf Yanmaz Akustik Yumurta Viyol Sünger Fiyatları, yanmaz özellikte, yüksek akustik ses yutum, akustik düzenleme ve ses yalıtım değerlerine sahip bir akustik üründür.
Akustik Special Süngerler özel olarak tasarlanmış süngerlerdir. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliklere sahiptir ses yutum değerleri aynıdır.
Köşe Bass Kırıcı Düz Basstrap
Köşe Bass Kırıcı Kesik Basstrap
Köşe Bass Kırıcı Akustik Bass Küpü
Dekoratif Akustik Piramit Panel
Yanmaz Keçeli Akustik Düz Sünger
Düz Köşe Bass Kırıcı Akustik Basstrap Sünger Fiyatı
Kesik Köşe Bass Kırıcı Akustik Basstrap Sünger Fiyatı
Köşe Bass Kırıcı Akustik Bass Küpü Sünger Fiyatı
Dekoratif Akustik Piramit Panel Sünger Fiyatı
Yanmaz Su Geçirmez Isıya Dayanıklı Keçeli Akustik Ses Yalıtım Süngeri Fiyatı
Yeni ürettiğimiz ses kayıt odalarını daha dekoratif haline getiren köşe kısımlarda kullanılarak bass tiz sesleri engelleyen akustik süngerdir.
Daha çok bass küpü ile duvar ve köşe kısımlarda kullanılan 50cm x 30cm ebatında bass kırıcı antrasit renkte ve özel renkte üretilen süngerdir.
Bass küpleri farklı ebatlarda üretimi mevcuttur. Köşelerde veya tavanda askı aparatları ile kullanarak akustik ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.
Piramit panel duvarlarda ve tavanda kullanılarak mekan akustiği ve yalıtımı sağlayan düşük frekansa sahip ses emici akustik süngerdir.
Keçeli yanmaz ısıya dayanıklı akustik yalıtım süngeri su geçirmezlik özelliği ile uzun süreli kullanım sağlar. Duvar ve tavanda kullanılır.

Zigzag Sünger
Kesik Piramit Sünger
Vicoustic Flexi Sünger
Special Piramit Sünger
Tekno Touch Sünger
Dekoratif Akustik Zigzag Kozmos Sünger Fiyatı
Dekoratif Akustik Kesik Piramit Sünger Fiyatı
Akustik Vicoustic Flexi A50 Kare Sünger Fiyatı
Dekoratif Akustik Special Piramit Sünger Fiyatı

Dekoratif Akustik Kadife Flok Kaplı Renkli Tekno Touch Sünger Fiyatı

Özel olarak akustik çözümleme ve ses düzenleme sağlamak amacıyla tasarlanmış olan zigzag sünger dekratif bir görünüme sahiptir.
Kesik piramit sünger yeni ürettiğimiz ve piyasada çok tutulan çok hoş bir görüntüye sahip daha çok müzik stüdyo odasında tercih edilen süngerdir.
Vicoustic flexi a50 panel sünger 50cm x 50cm ebadında tasarımı ile dikkat çeken yankı emici süngerdir. Kablolu sistemleri görünmez hale getirir.
Special piramit sünger düşük yoğunluğa sahip ve 50cm x 50cm ebadında üretilen uygulama kolaylığı sağlayan farklı tasarımlar elde edeceğiniz sünger.
GÖrünür yüzeyi özel renklerle flok kaplama yapılan akustik çeşididir. Kullanıldığı ortamda yankı yalıtımı sağlarken akustik dekorasyonu da sağlar.
Ses Kesici Bariyer Lamineli Akustik Sünger Fiyatı Bursa Ses Yalıtımı

Akustik Sünger Kullanım Uygulama Alanları

Stüdyo, müzik odası, bateri odası, toplantı salonu, konferans salonu, ev sinema odası, home cinema odası, sinema salonu, tiyatro salonu, restoran, cafe bar, ofis, çağrı merkezi ve bunun gibi diğer dekoratif sünger kullanımı gerektiren her alanda kullanılabilir. Bariyerli akustik sünger mekanik gürültülü ortamlarda yani jeneratör odası makine dairesi tekne motoru vb. alanlarda tercih ederek yüksek oranda ses kesimi sağlayabilirsiniz.

Akustik sünger fiyatları malzemenin kalınlık, ebat, ham maddesi ve yoğunluğuna göre değişim gösterir. M2 olarak toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Fiyat almak için Bursa ses yalıtımı firması olarak showroomumuzu ziyaret edebilir, arayabilir veya mail atabilirsiniz.
Uygulamaları için kendinden yapışkanlı akustik sünger tercih edebilir veya akustik sünger yapıştırıcısı kullanarak duvar veya tavana uygulayabilirsiniz. Tavana asılması gereken modellerde özel askı aparatlarımızdan temin edebilir uygulamanızı yapabilir böylece oluşan eko dan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Akustik Sünger Uygulaması Bursa Ses Yalıtımı

Özel fiyat teklifi almak ve aklınızda kalan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız Bursa ses yalıtımı firması ile 0224 443 23 24 arayarak veya bursa@aksaakustik.com.tr ye mail atarak iletişim kurabilirsiniz.