bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı ; Son günlerde yapılan yapıların bir çoğunda gerekilen ses yalıtımı uygulanmaktadır. Kullanılan malzemelerin yeterli olmayışından dolayı veya kullanılmış malzemelerin ses yalıtımı özelliği bulunmadığından dolayı komşu sesleri evlerin içersine kadar girmektedir. Buda kendinize ayırdığınız zamanı sıkıcı olmasına sebep olur.

bursa ses yalıtımı

Komşunuzla ortak olan duvara yankı yalıtımı ve ses izolasyonu yapılırak yukarıda bahsetmiş olduğumuz sorunu ortadan kaldırmanız mümkündür. Aksa akustik olarak bu konlarda müşterilerimize en iyi ses yalıtım izolasyon malzemelerini kullanarak, en iyi çözüm hizmetini sunuyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet sunduğumuz firmamızda, çözüm için bize gelen müşterilerimizin oturum alanlarından öncellikle bir keşif çalışması yapıyoruz daha sonra ise ortak komşu duvarlarına epdm ses bariyeri ve bondex ses kesici süngerpan kullanarak gelen sesleri en az seviyeye indiriyoruz.

bursa ses izolasyonu

Komşu duvarınızdan sesler mi geliyor ?

Rahatsız edici sesler arasında yer alan komşu sesleri; çocuklu kalabalık ailelerde özellikle büyük sorunlar yaratmaktadır. Bebekler uyurken aniden gelen sesle irkilen bebekler ve bu uyanmadan sonra ebeveynine çektirdiği çile büyük sorun olmaktadır.

bursa akustik ses yalıtımı

Bu sorunları çözmek için üretilen akustik paneller sayesinde artık bu gibi rahatsız edici sesleri duymak zorunda değilsiziniz. Ses yutum değeri yüksek olan, esnek ve hafif yapıya sahip ve kendinen yapışabilen akustik pane kısa sürede komşu evinden gelen seslerden sizi kurtarabilir.