bursa ses yalıtımı
bursa ses yalıtım firması

Akustik Panel Kaplama

Akustik panel kaplama ses emici kumaş kaplı dekoratif ses yalıtım malzemesidir. Akustik paneller duvar, tavan, masa ve ara bölücü modelleriyle akustik ses yalıtım görevi görmektedir. Darbeye ve neme dayanıklı kumaş kullanılarak akustik panel kaplama yapılır. Kumaş renk kartelasından istediğiniz rengi seçerek kendinize özel tasarımlarla etrafınızı dekore edebilirsiniz. Bu paneller, kumaş kaplı duvar ve tavan paneli, akustik sarkıt baffle, akustik yüzer tavan paneli, ara bölücü paravan ve masa bölücü seperatör panelleridir. İçlerinde bulunan cam yünü ile ses yalıtım değeri yükseltilmiştir. Bursa ses yalıtım firması olarak akustik panel üretimi ve uygulaması sağlamaktayız.

Akustik Panel Kaplama Parmephon Ürünleri Aktav Akustik Bursa Ses Yalıtımı

Kumaş Kaplı Akustik Panel
Akustik Ara Bölücü Paravan
Akustik Masa Seperatörü
Akustik Sarkıt Baffle
Kumaş Kaplı Panel
Akustik Ofis Paravan Bölme Fiyatları
Masa Seperatörü
Akustik Sarkıt Baffle Yüzer Tavan Paneli Fiyatları
Ses düzenleyici kumaş kaplı paneller yankı yalıtımı sağlamak ve seslerin bozulmasına engel olmak amacıyla tavan ve duvarlara uygulanır.
Akustik paravanlar ortam bölücü özellikte etrafı akustik kumaş kaplama yapılan dekoratif malzemedir. Birinci kalitede istenilen renkte üretilir.
Masa seperatörleri ofis ve çağrı merkezi gibi mekanlarda masalarda kullanılarak düşük, orta frekanstaki seslerin yalıtılmasını sağlamaktadır.
Akustik baffle ortam akustiği düzenleyen paneldir. Ses karmaşasını önlemek için kullanılır. Yankı gibi ses problemlerine de engel olur.
Yüzer Tavan Paneli
Akustik Ahşap Pan
Kanopi Tavan Paneli
Acrux Ledli Tavan Paneli
Yüzer Tavan Paneli
Heraklite Akustik Ahşap Pan Modelleri Fiyatları
Kanopi Asma Tavan Panelleri Akustik Panel Kaplama Fiyatları
Acrux Akustik Ledli Tavan Paneli
Yüzer tavan panelleri kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulur. Yoğunluğu 95 kg/m3 tür. Ses yalıtımı için kullanılan bir süngerlerdir.
Yüksek oranda ses yalıtımı sağlayan heraklite, çimento odun talaşı ile birleştirilerek yapılmaktadır. Farklı renklerde akustik tasarım sağlanır.
Geniş bir uygulama alanında kanopi asma tavan panel tavan uygulamaları ile ses yalıtımını ve akustiği sağlanmasına olanak tanımaktadır.
Acrux akustik tavan paneli büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir.
3 Boyutlu Duvar Paneli
Taş Yünü Asma Tavan Paneli
Cam Yünü Asma Tavan Paneli
Metal Asma Tavan Paneli
Akustik 3 Boyutlu Duvar Paneli Fiyatları
Taş Yünü Asma Tavan Paneli Sistemleri Fiyatları
Cam Yünü Asma Tavan Paneli Sistemleri Fiyatları
Metal Asma Tavan Paneli Sistemleri Fiyatları
3D duvar paneli ortam akustiğini sağlarken dekoratif bir görünüm kazandırmak için akustik kumaş kaplama yapılan panel modelidir.
Taş Yünü Asma Tavan Paneli aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını ve gün ışığını mekana yayarak enerji tasarrufu sağlar.
Bir yüzü dekoratif camtülü veya PVC kaplı camyünü asma tavan paneli, hacim akustiği, tesisat ve kanal geçişlerini gizlenmesini sağlar.
Metal Asma Tavan Paneli T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulur.

Akustik Panel Kaplama Modelleri

Kumaş Kaplı Panel Kaplama Duvar Paneli
Kumaş kaplı akustik duvar ve tavan akustik panel kaplama solid bazlı yapıştırıcı ve özel montaj aletleri kullanılarak uygulanan ve uygulandığında o bölgedeki konuşma sesi gibi düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri önler. 20 mm ve 40 mm kalınlığında ve isteğe özel boyutlarda üretimi sağlanabilir. Kumaş kaplı akustik panel fiyatları malzemenin kalınlık ve ebatına göre yani kullanılan malzemesine göre değişmektedir.

Akustik Sarkıt Tavan Baffle Panel Kumaş Kaplama Modelleri Fiyatları

Akustik sarkıt baffle
özel askı aparatları ile dikey olarak tavanda konumlandırılan ses düzenleme panelidir. Bursa ses yalıtım firması olarak baffle satışı ve baffle uygulaması yapmaktayız. Farklı ebat ve renklerde üretilebilir. Kumaş kaplı panel gibidir ancak tüm yüzeyi akustik ses emici kumaş ile kaplıdır. Baffle panellerin basotect melamin sünger modeli de elimizde mevcuttur.

Akustik Yüzer Tavan Panelleri Kumaş Kaplama Modelleri Fiyatları

Akustik yüzer tavan panelleri yatay şekilde mekanda güzel bir görüntü sağlayacak düzeyde tavanda kullanılmaktadır. Bursa ses yalıtım uygulama ve satış firması olarak yüzer tavan paneli hizmeti vermekteyiz. Yüzer tavan paneli fiyat teklifi almak için firmamızla görüşünüz.
Akustik Ara Bölücü Paravan Fiyatları Bursa Ses Yalıtımı Akustik Panel Kaplama
Akustik paravan ortamdaki sesleri emici gücü olmasının yanında mekan içi bölme işlemi de uygular. Özellikle çalışma ortamları için birebir ürünlerdir. Uygulaması gayet basittir. Malzemenin ayaklarının olması ve ağırlığının çok fazla olmaması sayesinde istenildiği gibi konumlandırılabilir. Akustik paravan fiyatı boyut ve kalınlığına göre değişiklik gösterir. Bursa ses yalıtım firması olarak en kaliteli malzemelerimiz ve en uygun fiyatlarla paravan hizmeti vermekteyiz.

Masa Seperatörü Akustik Panel Seperasyon Panelleri Fiyatları

Masa seperatör panelleri çoğunlukla çağrı merkezlerinin call centerların vazgeçilmez ürünü olmuştur. Çünkü seperatör masa aralarına uygulandığında konuşma seslerinin o karmaşası ortadan kalkar. Farklı renk seçenekleri sayesinde gözü yormayarak sessiz bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Akustik panel kaplama raptiye gibi kırtasiye malzemelerini de üstüne batırdığınız da kumaşta deforme yapmaz uyguladığı ses emilim gücünde değişiklik olmaz. Masa seperatör fiyatı içinde Bursa ses yalıtım firması size en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sunmakta. Aklınızda kalan sorulara ve fiyat teklifi isteklerinize Bursa ses yalıtımı bursa@aksaakustik.com.tr mail adresimizle veya 0224 443 23 24 telefon numaramız ile bize ulaşarak yanıt bulabilirsiniz.